top of page
koupelnové Trendy v roce 2020
Nové trendy se nevyhýbají ani koupelnám. Stějně jako oblečení nebo například váš účes podléhají trendům. Vybrali jsme pro vás několik novinek. Nechte se inspirovat v galerii.

V koupelně trávíme v porovnání s otatními mistnosmi v bytě poměrně málo času, ale o to více se chceme ve své koupelně cítit pohodlně, chceme si zde užít klid a pohodu a relaxaci. Zároveň chceme, aby si naše koupelna zachovala svoji funkčnost.

Letošní rok se bude v trendech loňského roku nadále pokračovat, nečekejte tedy žádné extravagantní výstřelky v podobě křiklavých barev nebo nezvyklých kombinací.

Přírodní a zemité barvy zůstanou i tento rok hitem. Neuděláte tedy špatně když si zvolíte různé odstíny béžové, hnědé ale i třeba šedivé barvy. Nebo si můžete vybrat barvu bílo černou, se kterou nikdy neuděláte špatné rozhodnutí. Z praxe se ale tyto dvě barvy objevují zejména v luxusních a designových koupelnách.

Obklady dnes čímdál častěji imitují dřevo, mramor nebo kámen.

Moderní stále zůstavají samozřejmě mozaiky, ale jejich výběr se musí dělat s citem. Na trhu již dnes naleznete několik kombinací tvarů a motivů. Velký zájem je o mozaiku ve tvaru plástve nebo šestihran.

Pro inspiraci Vám může posloužit galerie Trendů 2018. Nejste si jisti s výběrem? Naši odborní prodejci Vám rádi pomohou. Kontaktujte nás.

  

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page