Kdo jsme ? 

 

Jsme si vědomi toho, že dokonalá koupelna není jen o výběru materiálu, ale také o jeho zpracování. V dnešní době není lehké najít kvalitní řemeslníky a proto Vám nabízíme možnost využít některou ze stavebních firem, se kterými máme dlouholeté zkušenosti a víme jak pracují. Na naší prodejně si můžete prohlédnout různé druhy koupelnového sortimentu. Nabídneme Vám výrobky českých i zahraničních výrobců ve všech cenových kategoriích. V rámci našich služeb Vám můžeme zpracovat grafický 3D návrh koupelny, poradíme při výběru sanity a obkladu nebo pomůžeme zaměřit prostory některým z našich zkušených prodejců.

 

Děkujeme za Váš zájem a rádi se s Vámi uvidíme na naší prodejně.

 

Váš tým Koupelen Vinohradská

Kdo se o vás postará

Majitel

David Švarc

Už od roku 2001 pro naše zákazníky udržuji kvalitu našich služeb. Vždy si zakládám na perfektním klientském servisu a serizozním přístupu k zákazníkům. Velké úsilí dávám tomu, aby naši zákaznící našli v naší nabídce to, co zrovna potřebují.

Odborný prodejce

Michal polák

Perfektní znalost nabídky produktů a schopnost kvalifikovaně poradit zákazníkům. To je to, co Michala předurčuje, aby vám pomohl realizovat Vaši představu o nové moderní koupelně.

Naši dlouhodobí odběratelé a developeři

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom