top of page

Kdo jsme ? 

 

Jsme si vědomi toho, že dokonalá koupelna není jen o výběru materiálu, ale také o jeho zpracování. V dnešní době není lehké najít kvalitní řemeslníky a proto Vám nabízíme možnost využít některou ze stavebních firem, se kterými máme dlouholeté zkušenosti a víme jak pracují. Na naší prodejně si můžete prohlédnout různé druhy koupelnového sortimentu. Nabídneme Vám výrobky českých i zahraničních výrobců ve všech cenových kategoriích. V rámci našich služeb Vám můžeme zpracovat grafický 3D návrh koupelny, poradíme při výběru sanity a obkladu nebo pomůžeme zaměřit prostory některým z našich zkušených prodejců.

 

Děkujeme za Váš zájem a rádi se s Vámi uvidíme na naší prodejně.

 

Váš tým Koupelen Vinohradská

Kdo se o vás postará

Majitel

David Švarc

Už od roku 2001 pro naše zákazníky udržuji kvalitu našich služeb. Vždy si zakládám na perfektním klientském servisu a serizozním přístupu k zákazníkům. Velké úsilí dávám tomu, aby naši zákaznící našli v naší nabídce to, co zrovna potřebují.

Odborný prodejce

Michal polák

Perfektní znalost nabídky produktů a schopnost kvalifikovaně poradit zákazníkům. To je to, co Michala předurčuje, aby vám pomohl realizovat Vaši představu o nové moderní koupelně.

Naši dlouhodobí odběratelé a developeři

bottom of page